Caravilla Tiny House,

1997 yılında İstanbul'da kurulan ve üç kuşaktır ahşap ürün imalatı konusunda hizmet vermekte olan MERT AHŞAP İNŞ. GIDA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. firmasının ellerinde doğmuş ve ağacın hayata dokunan en özgür ve şık hali olan tekerlekli ev konsepti ile doğa severlerin hizmetine sunulmuştur.

1400 metrekare üretim alanında yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli kadrosu ile teknik ve statik hesaplamaları titizlikle yapılan tekerlekli evlerimiz, aynı zamanda trafik standartlarına da uygun olup, size evinizi dünyanın farklı yerlerine dilediğiniz zaman, özgürce taşıma imkânı sunmaktadır.

Mimarlarımız ve mühendislerimizle sıkı bir şekilde çalışıyor ve ihtiyaçlarınıza göre en iyi fiyat seçenekleriyle; kaliteli, benzersiz ve güvenli bir şekilde inşa edilmiş tekerlekli evlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Mimari Tasarım

Karayolları yasal sınırları göz önünde bulundularak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz.

Garanti

Yürür aksam, doğramalar, elektrik ve su tesisatı, yalıtım ve diğer imalatlarda kaşılaşılabilicek tüm olumsuzluklara karşı karayolları kapasite sınırını aşımı olmadan 24 ay garanti kapsamındadır.

Nakliye

İlk nakliye hizmeti, aracımızın gideceği yere kadar tüm şehirlerimize ücretsiz sağlamaktayız.

Park

Anlaşmalı park alanlarımızda uygun fiyatlarla araçlarınızı park edebilir ve bu alanlarda tekerlekli evlerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.